Лого Компания

Започни своя Стаж като Стажант "Информационни технологии"

Дупница

Запознай се с условията

Описание на позицията

Дирекция "Информационни технологии" се грижи за безпроблемната работа на всички системи и налична IT техника на територията на завода и има за цел да предотврати прекъсвания и спирания, за да бъдат в съответствие и да работят коректно.

Отговорности

  • Осигуряване на On site support на място
  • Активно участие при изграждане на ИТ инфраструктурата необходима за преминаване към SAP Enterprise
  • Ежедневна работа със система за пускане на заявки за отстраняване на проблеми - Sevice Desk

Изисквания

  • Последен курс студенти в бакалавърска/магистърска програма по IT /инженерна специалност или друга подходяща специалност
  • Желание за учене и развитие
  • Умения за работа с МS Office пакет (Outlook, Word, Excel)
  • Владеенето на английски език ще се счита за предимство
  • Адаптивност и гъвкавост в динамична среда
  • Ориентираност към резултати
  • Отговорност и почтеност при изпълнението на служебните задължения