Лого Компания

Започни своя Стаж като Стажант "Отдел Счетоводство"

София

Запознай се с условията

Описание на позицията

В ПроКредит Банк се отнасяме отговорно и с внимание към нашите стажанти, като им предоставяме възможност да работят по реални проекти, споделяме с тях ценни практически знания и им помагаме да се потопят в работната банкова атмосфера. За екипа ни в отдел Счетоводство търсим мотивирана и отговорна личност, която да се включи в общите проекти и задачи на отдела.

Нашето предложение:

  • Гъвкаво работно време
  • Месечно възнаграждение
  • Професионална работна атмосфера
  • Придобиване на практически знания и умения
  • Възможности за обучение и професионално развитие
  • Възможност за преминаване на постоянна позиция, след приключване на стажа
  • Продължителността на стажа е от 6 до 12 месеца. Времетраенето е съобразено с натовареността Ви в университета (не е необходимо присъствие на пълен работен ден или всеки ден от работната седмица)
  • Стажът е платен, като стипендията е на база брой присъствени часове

Отговорности

Основни отговорности:

  • Подпомагане на цялостната дейност на отдел Счетоводство
  • Равнение на разчети; Въвеждане на коригиращи счетоводни операции във връзка с равнението
  • Обработка на архив

Изисквания

  • Образование в сферата на счетоводството; Много добро познаване на Excel
  • Отлично владеене на английски език; Аналитични умения и внимание към детайлите
  • Сериозно и отговорно отношение към поставените задачи