Лого Компания

Започни своя Стаж като Стажант „Качество“

Стара Загора

Запознай се с условията

Описание на позицията

Готов ли си да се развиваш и да дадеш старт на кариерата си ? Направи своите първи професионални стъпки като стажант „Качество“ в „Загорка“ АД!

Описание на стажа:

• Продължителност: 3 месеца, планиран старт – месец Юни

• Място на работа: гр. Стара Загора

• Въвеждащо обучение и ментор, който ще те напътства през всяка стъпка

• Работа по проект, който ще развие професионалните ти знания и умения

• Стажът е платен

• Социални придобивки като ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, дажба бира и др.

Отговорности

• Запознаване с оперативните процеси и процедури във всички основни отдели в пивоварната; • Подпомагане подготовката на проби за дегустация на бира и сайдер, включително участие в подготовката и обработката на данните и основни лабораторни анализи

• Надграждане разбирането за безопасност и устойчиво развитие по отношение на произвоствените и складовите процеси

• Активно участие в Проект „Внедряване на лабораторни стандарти за измервания в реално време“ (разработване на процедури, инструкции и др.)

Изисквания

• Студент техническа специалност - Управление на качество, Хранителни технологии, Биотехнологии, Химия или други релевантни

• Добри умения за работа с MS Office, особено MS Excel

• Работно ниво на владеене на английски език

• Проактивност, любопитство и готовност за учене

• Желание за постигане на резултати и екипен дух