Лого Компания

Започни своя Стаж като Стажант "Управление на разходи и аутсорсинг"

София

Запознай се с условията

Описание на позицията

Всеки от нас непрекъснато търси най-доброто място за работа. Място, където идеите ни са наистина от значение. Ние в УниКредит инвестираме в твоя талант, защото за нас хората са най-големият ни актив, който допринася за общността ни с разнообразния си опит, умения и светоглед.

Ние подпомагаме хората ни да растат като разкриваме уникалния им потенциал и инвестираме в тяхното професионално и личностно развитие.

Стани част от бъдещето, което градим всички заедно в една международна група, където Хората са много повече от служители и всеки съществено допринася за споделения ни успех.

Ти можеш да реализираш плановете си, да оставиш следа, да правиш важните неща.

Нашият екип знае колко е ценно да получиш подкрепа при старта на кариерата, затова ниедаваме възможност на младите хора да приложат на практика познанията си и да направят първите си професионални стъпки.

Стажантската ни програма има за цел да подаде ръка на студентите и наскоро завършилите специалисти, като ги запознае с основните дейности от работата в банковата сфера и съчетае обучението с реалните работни предизвикателства в екипа на водеща финансова институция.

Параметри на стажантската програма:

  • Целогодишен прием
  • Месечно възнаграждение
  • Присъствен стаж – гр. София
  • Минимум 6-часов работен ден
  • Продължителност до 6 месеца
  • Дистанционно интервю

Отговорности

  • Обработка на бази данни относно капиталови и оперативни разходи и помощ при изготвянето на свързани с темата доклади и презентации, вкл. под формата на таблици и графики
  • Проверка на данни, свързани с капиталови и оперативни разходи, и свързана с проверката комуникация с различни структури в банката
  • Проверка на документи

Изисквания

  • Умение за работа с Excel, необходими при обработка на голяма база данни (вкл. употреба на функции като IF, VLOOKUP, HLOOKUP и т.н.; направа на Pivot tables), както и умение за визуализиране на бази данни в презентации
  • Свободно владеене на английски език (най-вече писмен; комуникация с Групата, както и с колеги-чужденци в Банката)
  • Добри комуникационни умения (комуникиране с колеги от Банката и дъщерните дружества на задачи, поставени от Групата, запознаване с политики и т.н.)
  • Внимание към детайлите (проверка на данни, изпратени от колегите и обратна връзка ако има нещо грешно в техническото попълване, калкулации или нелогично)