Лого Компания

Започни своя Стаж като Стажант "Редактор в интернет здравна медия"

София

Запознай се с условията

Описание на позицията

Фрамар е интернет портал с насока здраве, медицина, фармация, наука спорт, култура на хранене, социална и здравна политика.

Продължителност на стажа: 2 месеца.

Форма на работа: дистанционна.

Заплащане: без заплащане.

Отговорности

Ако си сред одобрените кандидати за стажанската програма:

  • ще влезеш в кухнята на популярна интернет медия, ще имаш достъп до ментори с опит, ще получиш ценни насоки, препоръка, а защо ли не и предложение за работа
  • ще адаптираш конкретно подадени теми към читателската аудитория на „Фрамар“
  • ще публикуваш новините, които си редактирал, в здравния портал, съобразно всички наложени спецификации и условия

Изисквания

Подходящият кандидат за редактор в здравна медия „Фрамар“:

  • умее да адаптира здравни и социални новини от страната и света за българската аудитория
  • притежава висока езикова култура и отлична грамотност
  • владее в детайли българския книжовен език (писмено и говоримо)
  • използва свободно чужд език