Лого Компания

Започни своя Стаж като Стажант "Сътрудник на технически ръководител"

Шумен

Запознай се с условията

Описание на позицията

"Автомагистрали - Черно море" АД извършва строителство, ремонт и поддържане на пътища и пътни съоръжения, градски комуникации и инфраструктурата около тях вече повече от 50 години.

Във връзка с развитието на компанията, търсим стажант "Сътрудник на технически ръководител"

Отговорности

  • подпомага организирането, планирането, ръководенето и контролирането на дейността на строителния обект
  • организира, планира, ръководи и контролира изпълнението на възложените задачи
  • организира воденето и съхраняването на цялата техническа документация
  • контролира на допускане до експлоатация на производствени машини и съоръжения след техническо обслужване, модификации или отстраняване на повреди
  • планира техническото обслужване
  • контролира влаганите материали и извършените работи
  • обобщава производствените резултати и предлага мерки за увеличаване на ефективността

Изисквания

  • Техническо образование
  • Умения за работа в екип
  • Отговорност и дисциплинираност
  • Комуникативност и организираност