Лого Компания

Започни своя Стаж като Стажант „Човешки ресурси“

София

Запознай се с условията

Описание на позицията

Нашата роля като екип „Човешки ресурси“ е да създадем страхотно място за работа! Ние действаме като истински бизнес партньори, с фокус върху лидерството, таланта и организационната ефективност. Работим, за да създадем култура, която поощрява изключителното представяне и е ориентирана към ценностите.

Нашите хора са нашето конкурентно предимство. Затова хората са в основата на всичко, което правим!

Екип „Човешки ресурси“ търси своя идеален кандидат за стаж:

  • продължителност: 6 месеца, планиран старт – септември / октомври
  • въвеждащо обучение и ментор, който ще Ви напътства през всяка стъпка
  • работа по проект, който ще развие Вашите професионални знания и умения
  • стажът е платен, 6/8 часов работен ден

Отговорности

  • Придобиване на практически опит и знания в областта на човешките ресурси в компания, сред лидерите в своя сектор
  • Запознаване с ключовите процеси, съпровождащи пътя на служителите в организацията (employee lifecycle)
  • Подпомагане на процеса на подбор за търговска сила
  • Активно участие в Проект „Анализ и подоборяване на ефективността на процеса по подбор в организацията“

Изисквания

  • Студент, специалност с насоченост към Човешки ресурси
  • Отлични умения за работа с MS Office, особено MS Excel и MS PowerPoint
  • Добро ниво на владеене на английски език
  • Проактивност, любопитство и готовност за учене
  • Насоченост към постигане на резултати и екипен дух