Лого Компания

Започни своя Стаж като Стажант "Опазване на околна среда, здраве и безопасност"

Дупница

Запознай се с условията

Описание на позицията

Дирекция "Опазване на околна среда, здраве и безопасност" при работа е дирекцията, което оценява рисковете на работните места и има за цел да ги намали или предотврати, за да бъдат всички служители защитени. В допълнение, дирекцията е отговорна за намаляване на генерирането на отпадъци и опакзването на околната среда, ппланове при бедствия и аварии и активности, които се отнасят до намаляване въздействието на COVID-19.

Отговорности

  • Събиране на данни за намаляване на генерираните отпадъци
  • Въвеждане на обучения в HERMES и обработване на документи
  • Организиране на изпълнението на дейности, свързани със защитата от професионалните рискове и превенция на тези рискове

Изисквания

  • Последен курс студенти в бакалавърска/магистърска програма по инженерна специалност или друга подходяща специалност
  • Желание за учене и развитие
  • Да познава Закон за здравословни и безопасни условия на труд
  • Умения за работа с МS Office пакет (Word, Excel)
  • Владеенето на английски език ще се счита за предимство
  • Адаптивност и гъвкавост в динамична среда
  • Ориентираност към резултати
  • Отговорност и почтеност при изпълнението на служебните задължения